0(252) 363 84 35 - 0(549) 575 00 02
0(549) 575 00 03 - 0(549) 575 00 08

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Deniz Yıldızı Sigorta Acenteliği Ltd. Şti. 2003 yılında Bodrum da faaliyet göstermeye başlamıştır. 2003 yılından bu yana Yat/Tekne Sigortası, Kasko Sigortası, Ev-İşyeri-Otel Sigortası, Trafik Sigortası, Hayat - Emeklilik Sigortaları ve Sorumluluk Sigortaları yani bütün sigortacılık branşlarında hizmet vermektedir. Deniz Yıldızı Sigorta Acenteliği Ltd. Şti. hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 11 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaya çalışmaktadır.

Amacımız ;

Deniz Yıldızı Sigorta Acenteliği Ltd. Şti. olarak ;

  • Satış öncesi ve sonrası beklentileri saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek,

  • Müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak,

  • Hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak

  • Nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek

  • Sigorta Şirketi ile sigortalılarımız arasında bir köprü vazifesi görmek,

  • Her ne koşul olursa olsun 7/24 hizmet verebilmektir.

Allianz Sigorta ilkelerine bağlı kalarak sosyal projelere destek vermekte yelken sporunun gelişmesine ve yelken sporuna ilgiyi artırmak/çekmek için uğraş vermekteyiz. Allianz Sigortanın katkısıyla sponsorluklarımız bu amaca hizmet etmektedir.

4000 e yakın Rent a Car filomuz, 500 e yakın Yat/Teknemiz yanında diğer branşlardaki başarılı performansımız, konusunda başarılı ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile 2013 yılını Ege Bölge lider acentesi olarak tamamladık.

10. Yılımızı bitirdiğimiz sene sizlerin de katkılarıyla üretim ve karlılıkta Allianz Sigorta Ege Bölge 1.si yıldızımızı göğsümüze onur ve gururla taktık.

Daha nice sağlıklı, başarılı, ilkeli, onurlu 10 yıllara….